تک دیک

واژه نامه و مجله آموزشی کامپیوتر و فناوری

معرفی مجموعه آموزشی مبانی و اصول کار با کامپیوتر

آشنایی با کامپیوترها یکی از موارد ضروری در دنیای پیشرفته امروزی به شمار می‌رود. تایپ، وبگردی و جستجو در وب، نصب نرم افزارهای پرکاربرد و استفاده از آن‌ها کارهای رایجی هستند که یادگیری‌شان برای اغلب افراد الزامی است. در مجموعه آموزشی مبانی و اصول کار با کامپیوتر تک دیک یاد می‌گیرید کامپیوترها چگونه کار می‌کنند و چطور باید از آن‌ها استفاده کنید.

تفاوت نرم افزار و سخت افزار، قطعات اصلی کامپیوترها و کاربرد آن‌ها، شروع کار با کامپیوتر، انواع متداول کامپیوترها و سیستم عامل های رایج و نحوه تعامل عمومی با نرم افزارها از جمله مواردی هستند که در این مجموعه آموزشی تلاش می‌کنیم به آن‌ها بپردازیم.

دنبال کردن دوره آموزش مبانی کامپیوتر تک دیک به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر تا به حال تجربه زیادی در کار با کامپیوتر نداشته‌اید یا به تازگی با کامپیوتر آشنا شده‌اید و یا یک کاربر مبتدی کامپیوتر هستید و می‌خواهید دانش خود را در زمینه کامپیوتر افزایش دهید این مجموعه آموزشی برای شما مفید خواهد بود. حتی اگر فرزندی دارید که مایلید به صورت اصولی با مبانی کامپیوتر آشنا شود می‌توانید از مطالب این مجموعه آموزشی استفاده کنید.

پیش‌نیازهای مجموعه آموزش اصول کامپیوتر

همانطور که از نام این دوره برمی‌آید برای مجموعه آموزشی مبانی کامپیوتر تک دیک نیاز به دانش خاصی در زمینه کامپیوتر ندارید. تمام آنچه در این دوره آموزش داده می‌شود به زبان ساده و قابل فهم با تصاویر مناسب ارائه می‌شود. بنابراین اگر در زمینه کار با کامپیوتر مبتدی هستید نگران نباشید.

از لحاظ دستگاه کامپیوتر نیز در اختیار داشتن یک کامپیوتر معمولی و ساده (از جمله کامپیوتر رومیزی، لپ تاپ و …) کفایت می‌کند.

فهرست مطالب مجموعه آموزشی مبانی و اصول کار با کامپیوتر تک دیک

امیرحسین شهسواری

عاشق دنیای رایانه و فناوری به خصوص برنامه نویسی هستم؛ یادگرفتن و البته یاد دادن چیزای جالبی که یاد گرفتم باعث خوشحالیم میشه و از اولویت‌های اصلی زندگیم به حساب میاد. از مدیریت و نوشتن در تک دیک هم واقعا لذت می‌برم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *