ثبت آگهی و رویداد شما در تک دیک

وبسایت تک دیک به عنوان تنها واژه نامه آنلاین و تخصصی فارسی زبان در حوزه رایانه و فناوری اطلاعات در سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1398 محتوای خود را با راه اندازی بخش مجله فناوری گسترش داد.

تک دیک از زمان تأسیس تا به امروز توانسته با انتشار محتوای علمی ناب به جایگاه مناسبی در میان کاربران دست پیدا کند و روزانه مخاطبان زیادی را به خصوص از سوی موتورهای جستجو جذب نماید. از همینرو تیم تک دیک به منظور کمک به بهتر شناخته شدن کسب و کار، محصول، خدمات یا وبسایت شما اقدام به پذیرش آگهی با قیمت های بسیار مناسب می‌کند.

شما می‌توانید از میان پلن‌های زیر گزینه مورد نظر خود را انتخاب و از طریق صفحه ارتباط با ما، ایمیل info [at sign] techdic [dot] ir و یا آی دی تلگرام @Iranshamim جهت ثبت آگهی در وبسایت تک دیک هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.

توجه داشته باشید مبالغ زیر برای یک ماه در نظر گرفته شده است و در صورت ثبت سفارش آگهی برای مدت 3 ماه از 10 درصد تخفیف روی کل مبلغ بهره‌مند خواهید شد. همچنین حجم بنرها در هرحالت می‌بایست کمتر از 150 کیلوبایت باشد.

محل نمایش آگهینوع آگهیتوضیحاتمدت زمان نمایش پایهقیمت
به عنوان یک پست مجزارپورتاژ آگهی**250 هزار تومان
25 درصد تخفیف ویژه تا پایان تابستان
تماس بگیرید
سربرگ سایت – بالای کلیه صفحاتبنر728 x 9030 روز180 هزار تومان
بالای مفهوم تمامی واژه‌هابنر700 x 9030 روز150 هزار تومان
سمت چپ کلیه صفحات در نوار کناریبنر300 x 20030 روز120 هزار تومان
پایین کلیه صفحاتبنر728 x 9030 روز90 هزار تومان
سمت چپ کلیه صفحات: انتهای نوار کناریلینک متنیلینک همراه با یک خط توضیحات
با ترتیب نمایش تصادفی
30 روز45 هزار تومان
بالای فوترلینک متنیبک لینک ساده بدون توضیحات30 روز35 هزار تومان
تبلیغ متنی در اپلیکیشن اندرویدی تک دیکلینک متنیپایین بخش خلاصه مفهوم واژه در اپلیکیشن30 روزتماس بگیرید

* در مورد رپورتاژ آگهی، محتوای مورد نظر شما برای معرفی محصول یا خدمات به صورت یک پست کامل و دائمی (تا زمان فعالیت سایت) با حداقل 1 و حداکثر 3 تصویر در بخش مجله فناوری درج می‌شود. محتوای متنی این آگهی ها حداقل 300 و حداکثر 1200 کلمه خواهد بود و می‌تواند تا حداکثر 3 لینک فالو را شامل شود. توجه داشته باشید مقصد لینک های هر رپورتاژ تنها می‌تواند متعلق به یک دامنه (به ویژه در مورد دامنه های ایرانی) باشد (سایت‌های مرجع و معتبر خارجی که تنها به عنوان منبع ذکر می‌شوند از این قاعده مستثنی هستند و درج آن‌ها بنا به تشخیص تک دیک بلامانع است). بالتبع همانند سایر پست‌های این بخش، قسمتی از متن آگهی شما در صفحه اول سایت برای مدتی (تا زمان انتشار مقالات جدیدتر) نمایش داده خواهد شد.

توجه داشته باشید تک دیک از پذیرش آگهی‌های مرتبط با وبسایت‌ها، رسانه‌ها، محصولات و خدماتی که خلاف شرع و قوانین کشور هستند معذور است.