تبلیغ محصول و خدمات شما در تک دیک

وبسایت تک دیک به عنوان تنها واژه نامه آنلاین و تخصصی فارسی زبان در حوزه کامپیوتر و تکنولوژی در سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1398 محتوای خود را با راه اندازی بخش مجله فناوری گسترش داد.

تک دیک از زمان تأسیس تا به امروز توانسته با انتشار محتوای علمی ناب به جایگاه مناسبی در میان کاربران دست پیدا کند و روزانه مخاطبان زیادی را به خصوص از سوی موتورهای جستجو جذب نماید. از همینرو تیم تک دیک به منظور کمک به بهتر شناخته شدن کسب و کار، محصول، خدمات یا وبسایت شما اقدام به پذیرش آگهی با قیمت های بسیار مناسب می‌کند.

شما می‌توانید از میان پلن‌های زیر گزینه مورد نظر خود را انتخاب و از طریق صفحه ارتباط با ما، ایمیل info [at sign] techdic [dot] ir و یا آی دی تلگرام @Iranshamim جهت ثبت آگهی در وبسایت تک دیک هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.

توجه داشته باشید مبالغ زیر برای یک ماه در نظر گرفته شده است و در صورت ثبت سفارش آگهی برای مدت 3 ماه از 10 درصد تخفیف روی کل مبلغ بهره‌مند خواهید شد. همچنین حجم بنرها در هرحالت می‌بایست کمتر از 150 کیلوبایت باشد.

محل نمایش آگهی نوع آگهی توضیحات مدت زمان نمایش پایه قیمت
به عنوان یک پست مجزا رپورتاژ آگهی * * 300 هزار تومان
با تخفیف ویژه 250 هزار تومان – تعداد محدود
تماس بگیرید
سربرگ سایت – بالای کلیه صفحات بنر 728 x 90 30 روز 300 هزار تومان
بالای مفهوم تمامی واژه‌ها بنر 700 x 90 30 روز 250 هزار تومان
سمت چپ کلیه صفحات در نوار کناری بنر 300 x 200 30 روز 200 هزار تومان
سمت چپ کلیه صفحات: انتهای نوار کناری لینک متنی لینک همراه با یک خط توضیحات – ترتیب نمایش تصادفی 30 روز 180 هزار تومان
180 روز 500 هزار تومان
365 روز 600 هزار تومان
بالای فوتر لینک متنی بک لینک ساده بدون توضیحات 30 روز 150 هزار تومان
180 روز 400 هزار تومان
365 روز 500 هزار تومان
تبلیغ متنی در اپلیکیشن اندرویدی تک دیک لینک متنی پایین بخش خلاصه مفهوم واژه در اپلیکیشن 30 روز تماس بگیرید

* در مورد رپورتاژ آگهی، محتوای مورد نظر شما برای معرفی محصول یا خدمات به صورت یک پست کامل و دائمی (تا زمان فعالیت سایت) با حداقل 1 و حداکثر 3 تصویر در بخش مجله فناوری درج می‌شود. محتوای متنی این آگهی ها حداقل 300 و حداکثر 1200 کلمه خواهد بود و می‌تواند تا حداکثر 3 لینک فالو را شامل شود. توجه داشته باشید مقصد لینک های هر رپورتاژ تنها می‌تواند متعلق به یک دامنه (به ویژه در مورد دامنه های ایرانی) باشد (سایت‌های مرجع و معتبر خارجی که تنها به عنوان منبع ذکر می‌شوند از این قاعده مستثنی هستند و درج آن‌ها بنا به تشخیص تک دیک بلامانع است). بالتبع همانند سایر پست‌های این بخش، قسمتی از متن آگهی شما در صفحه اول سایت برای مدتی (تا زمان انتشار مقالات جدیدتر) نمایش داده خواهد شد.

توجه داشته باشید تک دیک از پذیرش آگهی‌های مرتبط با وبسایت‌ها، رسانه‌ها، محصولات و خدماتی که خلاف شرع و قوانین کشور هستند معذور است.