ثبت آگهی و رویداد شما در تک دیک

وبسایت تک دیک به عنوان تنها واژه نامه آنلاین و تخصصی فارسی زبان در حوزه رایانه و فناوری اطلاعات در سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1398 محتوای خود را با راه اندازی بخش مجله فناوری گسترش داد.

تک دیک از زمان تأسیس تا به امروز توانسته با انتشار محتوای علمی ناب به جایگاه مناسبی در میان کاربران دست پیدا کند و مخاطبان زیادی را جذب نماید. از همینرو تیم تک دیک به منظور کمک به بهتر شناخته شدن کسب و کار، محصول، خدمات یا وبسایت شما اقدام به پذیرش آگهی با قیمت های بسیار مناسب می‌کند.

شما می‌توانید از میان پلن‌های زیر گزینه مورد نظر خود را انتخاب و از طریق صفحه ارتباط با ما، ایمیل info [at sign] techdic [dot] ir و یا آی دی تلگرام @Iranshamim جهت ثبت آگهی در وبسایت تک دیک هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.

توجه داشته باشید مبالغ زیر برای یک ماه در نظر گرفته شده است و در صورت ثبت سفارش آگهی برای مدت 3 ماه از 10 درصد تخفیف روی کل مبلغ بهره‌مند خواهید شد. همچنین حجم بنرها در هرحالت می‌بایست کمتر از 150 کیلوبایت باشد.

محل نمایش آگهینوع آگهیتوضیحاتمدت زمان نمایش پایهقیمت
به عنوان یک پست مجزارپورتاژ آگهی**تماس بگیرید
سربرگ سایت – بالای کلیه صفحاتبنر728 x 9030 روز70 هزار تومان
بالای مفهوم تمامی واژه‌هابنر700 x 9030 روز60 هزار تومان
سمت چپ کلیه صفحات در نوار کناریبنر300 x 20030 روز50 هزار تومان
پایین کلیه صفحاتبنر728 x 9030 روز40 هزار تومان
سمت چپ کلیه صفحات: انتهای نوار کناریلینک متنیلینک همراه با یک خط توضیحات – با ترتیب نمایش تصادفی30 روز15 هزار تومان
بالای فوترلینک متنیبک لینک ساده بدون توضیحات30 روز15 هزار تومان
تبلیغ متنی در اپلیکیشن اندرویدی تک دیکلینک متنیپایین بخش خلاصه مفهوم واژه در اپلیکیشن30 روزتماس بگیرید
ثبت رویداد و همایش شما در رویدادنمای فناوریرویداد**تماس بگیریدتکمیل فرم ثبت رویداد

* در مورد رپورتاژ آگهی، محتوای مورد نظر شما برای معرفی محصول یا خدمات به صورت یک پست کامل و دائمی (تا زمان فعالیت سایت) با حداکثر سه تصویر در بخش مجله فناوری درج می‌شود. بالتبع همانند سایر پست‌های این بخش، قسمتی از متن آگهی شما در صفحه اول سایت برای مدتی (تا زمان انتشار مقالات جدیدتر) نمایش داده خواهد شد.

** زمانی که رویداد ویژه شما در رویدادنمای فناوری تک دیک ثبت می‌شود عنوان و روز برگزاری آن در صفحه اختصاصی رویدادنمای فناوری نمایش داده می‌شود. علاوه بر این، در صفحه اول سایت نیز لیست رویدادهایی که در فاصله زمانی 30 روز آینده قرار دارد نمایش داده می‌شود.