تک دیک

واژه نامه و مجله آموزشی کامپیوتر و فناوری

تبلیغ وبسایت، محصول و خدمات شما در تک دیک

وبسایت تک دیک فعالیت خود را در سال 1394 به عنوان اولین واژه نامه آنلاین و تخصصی فارسی در حوزه کامپیوتر و تکنولوژی آغاز کرد. بخش مجله فناوری با هدف ارائه مطالب آموزشی متنوع در سال 1398 به وبسایت تک دیک افزوده شد. در سال 1402 نیز از انجمن‌های تک دیک به عنوان مکانی برای پرسش و پاسخ در زمینه کامپیوتر و تکنولوژی رونمایی شد.

تک دیک از زمان تأسیس تا به امروز توانسته با انتشار محتوای علمی ناب به جایگاه مناسبی در میان کاربران دست پیدا کند و روزانه مخاطبان زیادی را به خصوص از سوی موتورهای جستجو جذب نماید. از همینرو تیم تک دیک به منظور کمک به بهتر شناخته شدن کسب و کار، محصول، خدمات یا وبسایت شما اقدام به پذیرش آگهی با قیمت های بسیار مناسب می‌کند.

شما می‌توانید از میان پلن‌های زیر گزینه مورد نظر خود را انتخاب و از طریق صفحه ارتباط با ما، ایمیل info [at sign] techdic [dot] ir و یا آی دی تلگرام @Iranshamim جهت ثبت آگهی در وبسایت تک دیک هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.

توجه داشته باشید حجم بنرها در هرحالت می‌بایست کمتر از 150 کیلوبایت باشد.

محل نمایش آگهی نوع آگهی توضیحات مدت زمان نمایش پایه قیمت
به عنوان یک پست مجزا رپورتاژ آگهی * دائمی

600 هزار تومان

با تخفیف ویژه 400 هزار تومان

امکان درج رپورتاژ آگهی به زبان انگلیسی در نسخه انگلیسی سایت نیز وجود دارد. (تماس بگیرید)

سربرگ سایت – بالای کلیه صفحات در نسخه فارسی سایت بنر 728 x 90 30 روز 500 هزار تومان
بالای مفهوم تمامی واژه‌ها و مقالات در نسخه فارسی سایت بنر 700 x 90 30 روز 400 هزار تومان
سمت چپ کلیه صفحات در نسخه فارسی سایت – نوار کناری بنر 300 x 200 30 روز 350 هزار تومان
سمت چپ تمامی صفحات در نسخه فارسی سایت – انتهای نوار کناری لینک متنی لینک همراه با یک خط توضیحات – ترتیب نمایش تصادفی 30 روز 220 هزار تومان
90 روز 350 هزار تومان
180 روز 500 هزار تومان
365 روز 850 هزار تومان
بالای فوتر تمامی صفحات در تمام صفحات نسخه فارسی سایت به علاوه انجمن لینک متنی بک لینک ساده بدون توضیحات 30 روز 150 هزار تومان
90 روز 290 هزار تومان
180 روز 430 هزار تومان
365 روز 720 هزار تومان
تبلیغ متنی در اپلیکیشن اندرویدی تک دیک لینک متنی پایین بخش خلاصه مفهوم واژه در اپلیکیشن 30 روز تماس بگیرید

* در مورد رپورتاژ آگهی، محتوای مورد نظر شما برای معرفی محصول یا خدمات به صورت یک پست کامل و دائمی (تا زمان فعالیت سایت) با حداقل 1 و حداکثر 3 تصویر در بخش مجله فناوری درج می‌شود. محتوای متنی این آگهی ها حداقل 300 و حداکثر 1200 کلمه خواهد بود و می‌تواند تا حداکثر 3 لینک فالو را شامل شود (بک لینک ها حداکثر می‌توانند متعلق به دو دامنه متفاوت باشند). بالتبع همانند سایر پست‌های این بخش، عنوان آگهی در صفحه اول سایت برای مدتی (تا زمان انتشار مقالات جدیدتر) نمایش داده خواهد شد. تمام رپورتاژ آگهی ها در تک دیک با درج دسته‌بندی آگهی و همچنین عبارت سلب مسئولیت منتشر می‌شوند. عبارت سلب مسئولیت در محل مناسبی (معمولا پس از اولین پاراگراف) درج می‌شود.

توجه داشته باشید تک دیک از پذیرش آگهی‌های مرتبط با وبسایت‌ها، رسانه‌ها، محصولات و خدماتی که خلاف شرع و قوانین کشور هستند معذور است. در صورت وقوع تخلف و دستور مراجع قانونی، آگهی مورد بحث حذف می‌شود (قابل ذکر است در چنین حالتی امکان بازگشت وجه آگهی وجود نخواهد داشت).