تبلیغ وبسایت، محصول و خدمات شما در تک دیک

وبسایت تک دیک به عنوان تنها واژه نامه آنلاین و تخصصی فارسی زبان در حوزه کامپیوتر و تکنولوژی در سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1398 محتوای خود را با راه اندازی بخش مجله فناوری گسترش داد.

تک دیک از زمان تأسیس تا به امروز توانسته با انتشار محتوای علمی ناب به جایگاه مناسبی در میان کاربران دست پیدا کند و روزانه مخاطبان زیادی را به خصوص از سوی موتورهای جستجو جذب نماید. از همینرو تیم تک دیک به منظور کمک به بهتر شناخته شدن کسب و کار، محصول، خدمات یا وبسایت شما اقدام به پذیرش آگهی با قیمت های بسیار مناسب می‌کند.

شما می‌توانید از میان پلن‌های زیر گزینه مورد نظر خود را انتخاب و از طریق صفحه ارتباط با ما، ایمیل info [at sign] techdic [dot] ir و یا آی دی تلگرام @Iranshamim جهت ثبت آگهی در وبسایت تک دیک هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.

توجه داشته باشید حجم بنرها در هرحالت می‌بایست کمتر از 150 کیلوبایت باشد.

محل نمایش آگهی نوع آگهی توضیحات مدت زمان نمایش پایه قیمت
به عنوان یک پست مجزا رپورتاژ آگهی * دائمی

600 هزار تومان

با تخفیف ویژه 400 هزار تومان

امکان درج رپورتاژ آگهی به زبان انگلیسی در نسخه انگلیسی سایت نیز وجود دارد.

تماس بگیرید

سربرگ سایت – بالای کلیه صفحات بنر 728 x 90 30 روز 300 هزار تومان
بالای مفهوم تمامی واژه‌ها بنر 700 x 90 30 روز 250 هزار تومان
سمت چپ کلیه صفحات در نوار کناری بنر 300 x 200 30 روز 200 هزار تومان
سمت چپ تمامی صفحات در نسخه فارسی سایت – انتهای نوار کناری لینک متنی لینک همراه با یک خط توضیحات – ترتیب نمایش تصادفی 30 روز 180 هزار تومان
180 روز 400 هزار تومان
365 روز 600 هزار تومان
بالای فوتر تمامی صفحات در نسخه فارسی سایت لینک متنی بک لینک ساده بدون توضیحات 30 روز 150 هزار تومان
180 روز 300 هزار تومان
365 روز 500 هزار تومان
تبلیغ متنی در اپلیکیشن اندرویدی تک دیک لینک متنی پایین بخش خلاصه مفهوم واژه در اپلیکیشن 30 روز تماس بگیرید

* در مورد رپورتاژ آگهی، محتوای مورد نظر شما برای معرفی محصول یا خدمات به صورت یک پست کامل و دائمی (تا زمان فعالیت سایت) با حداقل 1 و حداکثر 3 تصویر در بخش مجله فناوری درج می‌شود. محتوای متنی این آگهی ها حداقل 300 و حداکثر 1200 کلمه خواهد بود و می‌تواند تا حداکثر 3 لینک فالو را شامل شود (بک لینک ها حداکثر می‌توانند متعلق به دو دامنه متفاوت باشند). بالتبع همانند سایر پست‌های این بخش، عنوان آگهی در صفحه اول سایت برای مدتی (تا زمان انتشار مقالات جدیدتر) نمایش داده خواهد شد. تمام رپورتاژ آگهی ها در تک دیک با درج دسته‌بندی آگهی و همچنین عبارت سلب مسئولیت منتشر می‌شوند. عبارت سلب مسئولیت در محل مناسبی (معمولا پس از اولین پاراگراف) درج می‌شود.

توجه داشته باشید تک دیک از پذیرش آگهی‌های مرتبط با وبسایت‌ها، رسانه‌ها، محصولات و خدماتی که خلاف شرع و قوانین کشور هستند معذور است. در صورت وقوع تخلف و دستور مراجع قانونی، آگهی مورد بحث حذف می‌شود (قابل ذکر است در چنین حالتی امکان بازگشت وجه آگهی وجود نخواهد داشت).