ثبت آگهی و رویداد شما در تک دیک

وبسایت تک دیک به عنوان تنها واژه نامه آنلاین و تخصصی فارسی زبان در حوزه رایانه و فناوری اطلاعات از زمان آغاز فعالیت در سال 1394 تا به امروز توانسته است با انتشار محتوای علمی ناب به جایگاه مناسبی در میان کاربران دست پیدا کند. از اینرو تک دیک به منظور کمک به بهتر شناخته شدن کسب و کار، محصول، خدمات یا وبسایت شما اقدام به پذیرش آگهی می‌نماید.

شما می‌توانید از میان پلن‌های زیر گزینه مورد نظر خود را انتخاب و از طریق صفحه ارتباط با ما، ایمیل info [at sign] techdic [dot] ir و یا آی دی تلگرام @Iranshamim هماهنگی‌های لازم جهت ثبت آگهی در وبسایت تک دیک را انجام دهید.

توجه داشته باشید مبالغ زیر برای یک ماه در نظر گرفته شده است و در صورت ثبت سفارش آگهی برای مدت 3 ماه از 10 درصد تخفیف روی کل مبلغ بهره‌مند خواهید شد.

 

محل نمایش آگهینوع آگهیتوضیحاتمدت زمان نمایش پایهقیمت
صفحه اول سایترپورتاژ آگهی**تماس بگیرید
سربرگ سایت – بالای کلیه صفحاتبنر728 x 9030 روز60 هزار تومان
بالای مفهوم تمامی واژه‌هابنر700 x 9030 روز50 هزار تومان
سمت چپ کلیه صفحات در نوار کناریبنر300 x 25030 روز40 هزار تومان
پایین کلیه صفحاتبنر728 x 9030 روز40 هزار تومان
سمت چپ کلیه صفحات: انتهای نوار کناریلینک متنیلینک همراه با یک خط توضیحات30 روز10 هزار تومان
بالای فوترلینک متنیبک لینک ساده بدون توضیحات30 روز10 هزار تومان
داخل متن مربوط به یک واژهلینک متنی****تماس بگیرید
تبلیغ متنی در اپلیکیشن اندرویدی تک دیکلینک متنیپایین بخش خلاصه مفهوم واژه در اپلیکیشن30 روزتماس بگیرید
ثبت رویداد و همایش شما در رویدادنمای فناوریرویداد***تماس بگیریدتکمیل فرم ثبت رویداد

* در مورد رپورتاژ آگهی، متن مورد نظر شما برای معرفی محصول یا خدمات در صفحه ثابتی تحت عنوان معرفی محصولات و خدمات درج می‌شود. بخشی از این متن در صفحه اول سایت برای یک ماه نمایش داده می‌شود.

** در این نوع آگهی، لینکی به سایت یا صفحه محصول و خدمات شما در داخل متن مربوط به مفهوم یک واژه به عنوان نمونه‌ای مطلوب از آن محصول یا سرویس معرفی می‌شود. برای مثال اگر شرکت شما در زمینه بازیابی داده فعالیت می‌کند ما می‌توانیم شما را به عنوان نمونه‌ای ایرانی از شرکت‌های فعال در این حوزه در متن همین واژه معرفی کنیم. این معرفی تنها به ذکر نام و لینک سایت شما محدود می‌شود و مدت نمایش آن همیشگی و تا پایان عمر واژه (احتمالا تا پایان فعالیت سایت) خواهد بود. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که تنها محصول یا سرویسی که از نظر تک دیک قابل قبول باشد در این نوع آگهی پذیرفته خواهد شد.

*** زمانی که رویداد ویژه شما در رویدادنمای فناوری تک دیک ثبت می‌شود عنوان و روز برگزاری آن در صفحه اختصاصی رویدادنمای فناوری نمایش داده می‌شود. علاوه بر این، در صفحه اول سایت نیز لیست رویدادهایی که در فاصله زمانی سی روز آینده قرار دارد نمایش داده می‌شود.