تعرفه آگهی ها

وبسایت تک دیک به عنوان تنها واژه نامه آنلاین و تخصصی فارسی زبان در حوزه رایانه و فناوری اطلاعات از زمان آغاز فعالیت در سال 1394 تا به امروز توانسته است با انتشار محتوای علمی ناب به جایگاه مناسبی در میان کاربران دست پیدا کند. از اینرو تک دیک به منظور کمک به بهتر شناخته شدن کسب و کار، محصول، خدمات یا وبسایت شما اقدام به پذیرش آگهی می‌نماید.

شما می‌توانید از میان پلن‌های زیر گزینه مورد نظر خود را انتخاب و از طریق صفحه ارتباط با ما، ایمیل info [at sign] techdic [dot] ir و یا آی دی تلگرام @Iranshamim هماهنگی‌های لازم جهت ثبت آگهی در وبسایت تک دیک را انجام دهید.

توجه داشته باشید مبالغ زیر برای یک ماه در نظر گرفته شده است و در صورت ثبت سفارش آگهی برای مدت 3 ماه از 10 درصد تخفیف روی کل مبلغ بهره‌مند خواهید شد.

محل نمایش آگهینوع آگهیتوضیحاتمدت زمان نمایش پایهقیمت
صفحه اول سایترپورتاژ آگهی**تماس بگیرید
بالای کلیه صفحاتبنر700 x 9030 روز60 هزار تومان
سمت چپ کلیه صفحات در نوار کناریبنر250 x 30030 روز40 هزار تومان
سمت راست کلیه صفحات در نوار کناریبنر190 x 25030 روز30 هزار تومان
پایین مفهوم تمامی واژه‌هابنر700 x 9030 روز35 هزار تومان
سمت چپ کلیه صفحات در نوار کناریلینک متنیلینک همراه با یک خط توضیحات30 روز10 هزار تومان
داخل متن مربوط به یک واژهلینک متنی****تماس بگیرید
تبلیغ متنی در اپلیکیشن اندرویدی تک دیکلینک متنی30 روزتماس بگیرید

* در مورد رپورتاژ آگهی، متن مورد نظر شما برای معرفی محصول یا خدمات در صفحه ثابتی تحت عنوان معرفی محصولات و خدمات درج می‌شود. بخشی از این متن در صفحه اول سایت برای یک ماه نمایش داده می‌شود.

** در این نوع آگهی، لینکی به سایت یا صفحه محصول و خدمات شما در داخل متن مربوط به مفهوم یک واژه به عنوان نمونه‌ای مطلوب از آن محصول یا سرویس معرفی می‌شود. برای مثال اگر شرکت شما در زمینه بازیابی داده فعالیت می‌کند ما می‌توانیم شما را به عنوان نمونه‌ای ایرانی از شرکت‌های فعال در این حوزه در متن همین واژه معرفی کنیم. این معرفی تنها به ذکر نام و لینک سایت شما محدود می‌شود و مدت نمایش آن همیشگی و تا پایان عمر واژه (احتمالا تا پایان فعالیت سایت) خواهد بود. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که تنها محصول یا سرویسی که از نظر تک دیک قابل قبول باشد در این نوع آگهی پذیرفته خواهد شد.

واژه نامه تخصصی رایانه و فناوری