تک دیک

واژه نامه و مجله آموزشی کامپیوتر و فناوری

تیک تاک با بروزرسانی اپلیکیشن خود برای تبلت ها و دستگاه های تاشو بهینه شد

تیک تاک (TikTok) اپلیکیشن خود را برای سازگاری بهتر با تبلت ها و دستگاه های تاشو بروزرسانی کرد.

مطابق اطلاعیه تیک تاک، این بروزرسانی یک فید ویدیویی تمیز، نوارهای ناوبری ساده و پشتیبانی از جهت افقی و عمودی را ارائه می‌دهد. در نسخه به روز شده نوارهای پیمایش در بالا و پایین صفحه است و در جهت افقی یا عمودی کار می‌کند.

این بروزرسانی یک سال پس از آن است که TikTok اقدام به آزمایش حالت تمام صفحه افقی روی تلفن های همراه در سطح جهانی کرد. به نظر می‌رسد این تغییرات حرکتی به سمت قلمرو یوتیوب باشد. احتمالا تیک تاک می‌خواهد با این رویه کاربرانی که یوتیوب را در تبلت یا لپ تاپ خود تماشا می‌کنند متقاعد کند زمان بیشتری را در تیک‌تاک صرف کنند.

این بهینه سازی در حالی انجام می‌شود که اینستاگرام، یکی از رقبای اصلی تیک تاک، فاقد اپلیکیشن اختصاصی برای آی پد است. TikTok با ارائه به‌روزرسانی‌ها برای تجربه برنامه‌ها در دستگاه‌های بزرگ‌تر، می‌تواند فراتر از رویکرد گذشته حرکت کند و از رقبای خود پیشی بگیرد.

امیرحسین شهسواری

عاشق دنیای رایانه و فناوری به خصوص برنامه نویسی هستم؛ یادگرفتن و البته یاد دادن چیزای جالبی که یاد گرفتم باعث خوشحالیم میشه و از اولویت‌های اصلی زندگیم به حساب میاد. از مدیریت و نوشتن در تک دیک هم واقعا لذت می‌برم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *