تک دیک

واژه نامه و مجله آموزشی کامپیوتر و فناوری

آموزش دفاع در کلش اف کلنز با کلن‌های قدرتمند

کلش آف کلنز یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک استراتژیک در صنعت گیم است که توسط شرکت سوپرسل منتشر شد. در این بازی مهیج شما همانطور که با استفاده از حملات، منابع به دست می‌آورید و یا با خرید جم کلش اف کلنز ساختمان‌های خود را ارتقا می‌دهید، ممکن است در مواردی نیز مورد حمله قرار بگیرید.

به همین خاطر باید یک سیستم دفاعی مناسب داشته باشید تا از سربازان، منابع و ساختمان‌های اصلی خود به بهترین شکل ممکن مراقبت کنید. در این مطلب نکاتی را در راستای آموزش دفاع در کلش اف کلنز و ارتقا ساختمان های دفاعی کلش با خرید جم کلش اف کلنز به شما معرفی می‌کنیم.

مطلب موجود در این صفحه صرفا یک رپورتاژ آگهی است و تمام محتوای آن توسط سفارش‌دهنده آگهی تهیه شده است. تک دیک هیچ‌گونه مسئولیتی پیرامون این مطلب و محتوای صفحاتی که به آن‌ها در این مطلب لینک داده شده است یا خدمات مرتبط با آن‌ها بر عهده نمی‌گیرد و آن‌ها را تأیید یا رد نمی‌کند.

آموزش دفاع در کلش اف کلنز با آیتم‌های دفاعی

یکی از آیتم‌های بسیار مهم برای دفاع کردن در بازی کلش آف کلنز، Cannon یا توپ‌های دفاعی هستند. در حقیقت توپ‌ها نخستین ساختمان دفاعی هستند که در اختیار شما گیمرها قرار می‌گیرند. این توپ‌ها معمولا با فاصله‌ای در حدود یک ثانیه تیراندازی می‌کنند و تا آخرین لول آپگرید خود، سرعتشان دچار تغییر نمی‌شود.

اما قدرت آن‌ها در مراحل بالا بسیار زیاد می‌شود و نقش بسیار موثری در استراتژی‌های دفاعی شما برای محافظت از دهکده دارند. به همین خاطر توصیه می‌کنیم که این آیتم‌ها را در جای درستی از مپ کلن خود قرار بدهید. با خرید جم کلش اف کلنز ارزانترین قیمت، طلا و آفرهای کلش می‌توانید به تجهیزات بیشتری دست یابید و ساختمان‌های دفاعی و نیروهای خود را سریع‌تر ارتقا دهید.

برج‌های تیراندازی را دست کم نگیرید

برای دفاع در کلش اف کلنز باید طرز استفاده از برج‌های تیراندازی را آموزش ببینید. این برج‌ها از مهم‌ترین ساختمان های دفاعی کلش اف کلنز هستند که در حقیقت دو منظوره عمل می‌کنند؛ یعنی اینکه می‌توانند هم زمین و هم هوا را هدف خود قرار بدهند. بر روی این برج‌ها یک کمان‌دار قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با افزایش کمانداران خود و ارتقای لول آن‌ها، نیروی زمینی و هوایی دشمن را به طور کامل نابود کنید.

برای دفاع موثر از قبیله خود باید Air Defense را ارتقا بدهید

در بسیاری از مواقع دشمنان شما تنها از راه زمین به شما حمله نمی‌کنند. یکی از آیتم‌های دفاعی کلیدی در بازی کلش آف کلنز، ایر دیفنس‌ها هستند. توصیه می‌کنیم که حتما لول این ساختمان دفاعی مخصوص را افزایش دهید تا از بمباران منابع خود در طول نبرد جلوگیری کنید.

آیتم Wizard Tower با یک صاعقه خود تعدادی زیادی دشمن را از پا در می‌آورد

آموزش دفاع با ویزارد تاور در کلش اف کلنز چگونه است؟ به طور کلی نقش ویزاردها و به طور کلی ویزارد تاور را در دفاع از قبلیه نباید دست کم بگیرید. برج جادوگر می‌تواند در یک لحظه به تعداد زیادی مهاجم آسیب وارد کند. در حقیقت این ساختمان دفاعی نقش بسیار مهمی در زمان دفاع کردن ایفا می‌کند.

آموزش دفاع با تیر و کمان، اینفرنو و دیوار در بازی کلش اف کلنز

تیر و کمان یا Xbow نوعی تیر و کمان خودکار است که در سرعت بالایی می‌تواند به سمت دشمنان شما شلیک کند. شما می‎‌توانید در تنظیمات این ساختمان مشخص کنید که اهداف زمینی را بزند و یا اینکه به سمت آسمان شلیک کند. توجه داشته باشید که برای خرید این آیتم باید جم کلش صرف کنید. اینفرنو هم نوعی اشعه می‌باشد که در صورت نزدیک شدن مهاجمان به آن فعال شده و به شکل مداوم از جان نیروهای دشمن کم می‌کند.

خرید جم کلش ارزان سریع ترین راه برای پیشرفت در بازی کلش

در تنظیمات بازی شما می‌توانید تعیین کنید که اینفرنو به یک هدف شلیک کند و یا اینکه چندین هدف را نشانه بگیرد. اما نوبت به دیوارهای بازی کلش آف کلنز می‌رسد. در حقیقت شاید اصلی‌ترین رکن دفاع، دیوار باشد. به همین منظور بهتر است سطح دیوار‌های خود را بالا ببرید تا بتوانند جلوی مهاجمان را تا حدی بگیرند. به این ترتیب ساختمان‌های دفاعی شما هم در این مدت می‌توانند تعداد زیادی از سربازان حریف را بکشند.

توپ‌های هوایی و هیدن تسلا

توپ‌های هوایی یا همان Mortar از مهم‌ترین سیستم‌های دفاعی شما در بازی هستند که می‌توانند از مسافت‌های بسیار دور به سمت دشمنان شلیک و آن‌ها را نابود کنند. آیتم مهم دیگر هیدن تسلا است که معمولا از زیر زمین بیرون آمده و مهاجمان نمی‌توانند تشخیص بدهند که در کجا قرار دارد.

برای دفاع در کلش اف کلنز باید استراتژی‌های دفاعی را آموزش ببینید

شما برای دفاع کردن در بازی کلش آف کلنز به یک نقشه و همینطور استراتژی دفاعی نیاز دارید. ابتدا باید مشخص کنید که از کدام قسمت قصد دارید دفاع کنید. برای نمونه بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند که از منابع خود دفاع کنند. در حالی که برخی دیگر از گیمرها می‌خواهند از تاون هال مراقبت کنند.

برای محافظت از منابع باید تاون هال را بیرون بگذارید

برای محافظت از منابع خود می‌توانید ساختمان اصلی را بیرون گذاشته تا در اغلب مواقع شیلد داشته باشید. در مرکز مپ، کلن کستل را قرار بدهید و منابع را به دقت در اطراف آن بچینید. در مرحله بعدی باید از سلاح‌های از راه دور خود مانند ایکس بو و مورتار استفاده کنید. اطراف این آیتم‌ها را هم باید دیوار بکشید و یک لایه دیگر از مدافعان را در آن نقطه قرار بدهید.

دفاع از ساختمان اصلی و مراقبت از کلن در زمان جنگ

این نوع دفاع بسیار شبیه به دفاع از منابع می‌باشد. با این تفاوت که در این استراتژی دفاعی، ساختمان اصلی را در مرکز قرار می‌دهیم و بعد از آن هم ساختمان‌ها را می‌چینیم. در جنگ‌های قبیله‌ای هم شما نیازمند نوعی از چینش مپ هستید که در آن دسترسی به ساختمان اصلی برای دشمنان و کلن‌های رقیب سخت باشد.

خرید جم ارزان با ایدی

به این منظور باید تا حد امکان ساختمان‌های خود را با فاصله قرار دهید تا زمان رسیدن به مرکز نقشه و ساختمان اصلی برای دشمنان به حداکثر برسد. بهترین راه برای دسترسی به امکانات بازی کلش، خرید جم کلش آف کلنز است. برخی از آیتم‌ها و امکانات در کلش اف کلنز تنها با استفاده از جم قابل دسترسی هستند. با خرید جم کلش می‌توانید ساختمان‌ها، نیروهای نظامی و طلسم‌های خود را سریع‌تر ارتقا دهید.

خرید جم کلش ارزان از سایت معتبر آی گیم با پشتیبانی و رسید خرید

شناخت ترفندهای دفاعی و استراتژی های دفاع، اولین گام برای کوبیدن پرچم پیروزی در زمین دشمنان است. بازیکنان می‌توانند برای ارتقا سطح نیروها و تجهیزات بازی اقدام به خرید جم کلش اف کلنز کنند. با خرید جم کلش قانونی و ارزان، می‌توانید به سرعت منابع مورد نیاز برای پیشرفت در بازی را کسب کنید. با خرید جم کلش با آیدی، نیازی به وارد کردن اطلاعات اکانت کلش خود ندارید. تنها کافی است آیدی و نام درون بازی خود را در سایت آی گیم وارد کنید و جم کلش را با تضمین کمترین قیمت خریداری کنید. این روش خرید جم کلش، علاوه بر امنیت بالا، بسیار سریع نیز هست. سایت اینماددار آی گیم، تضمین می‌کند که خرید درون بازی شما با امنیت تمام همراه با رسید خرید انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *