تک دیک

واژه نامه و مجله آموزشی کامپیوتر و فناوری

سرور مجازی ترکیه با ترافیک نامحدود

امروزه عمده افرادی که در زمینه های مختلف از جمله ترید، فارکس و سوشال مدیا فعالیت می‌کنند عمدتا با مشکل تحریم های وبسایت های خارجی علیه کشور عزیزمان دست و پنجه نرم می‌کنند. اما برای عبور از تمامی این تحریم ها صد در صد نیازمند یک کامپیوتر هستیم که در خارج از موقعیت جغرافیایی ایران مستقر شده باشد مانند کشور ترکیه که در نزدیکی ایران قرار دارد و از منابع بسیار قدرتمندی برخوردار است. در این مقاله بیشتر در خصوص سرور مجازی ترکیه با شما صحبت خواهیم کرد.

مطلب موجود در این صفحه صرفا یک رپورتاژ آگهی است و تمام محتوای آن توسط سفارش‌دهنده آگهی تهیه شده است. تک دیک هیچ‌گونه مسئولیتی پیرامون این مطلب و محتوای صفحاتی که به آن‌ها در این مطلب لینک داده شده است یا خدمات مرتبط با آن‌ها بر عهده نمی‌گیرد و آن‌ها را تأیید یا رد نمی‌کند.

سرور مجازی ترکیه چیست؟

سرور مجازی چیست؟

سرور مجازی (vps) ماشینی است که داده های اپلیکیشن یا وبسایت را میزبانی می‌کند. به عبارتی سرور مجازی به عنوان یک محیط مجازی و ایزوله از یک سرور فیزیکی است که آن سرور فیزیکی متعلق به یک دیتاسنتر یا ابر است. سرور مجازی ها عمدتا دارای دو عدد آی پی می‌باشند. یک آی پی نسل 4 (ipv4) و یک عدد آی پی نسل 6 (ipv6). میزبانی VPS از فناوری مجازی‌سازی برای تقسیم یک ماشین فیزیکی به چندین محیط سرور خصوصی استفاده می‌کند که منابع را به اشتراک می‌گذارند.

سرور مجازی ترکیه

همانند تعریف بالا سرور مجازی ترکیه در واقع یک محیط خصوصی و ایمن برای مصارف شخصی شما است که شما می‌توانید با استفاده از سرور مجازی ترکیه همانند یک شهروند ترکیه شناخته شوید و بدون داشتن محدودیت در بستر اینترنت فعالیت کنید و دغدغه مسدودی و تحریم ها را نداشته باشید.

خرید سرور مجازی ترکیه

سرعت سرور مجازی ترکیه

کشور ترکیه نزدیک ترین همسایه به ایران است که با توجه به دارا بودن سرور های تازه نفس و منابع قدرتمند این امکان را برای کاربران ایرانی محیا می‌سازد تا با در اختیار داشتن پورت 10 گیگ بر روی سرور مجازی، ترافیک نامحدود و پینگ بسیار پایین نهایت استفاده را از سرور مجازی خود بکنند و دیگر دغدغه محدودیت حجمی و افت سرعت را نداشته باشند.

مزایای سرور مجازی ترکیه

  1. پینگ بسیار پایین در ایران
  2. داشتن پورت 10 بر روی سرور مجازی ترکیه
  3. ترافیک نامحدود
  4. نبود تحریم های وبسایت های بزرگ
  5. آی پی ثابت
  6. منابع قدرتمند و سرور های تازه نفس

سیستم عامل های سرور مجازی ترکیه

در سرورهای مجازی ترکیه شما از بابت سیستم عامل غنی هستید و می‌توانید هر سیستم عامل با ورژن دلخواه خود را نصب و استفاده کنید. اما به این گزینه توجه داشته باشید با توجه به منابع سرور مجازی مخصوصا در سرور مجازی با رم یک گیگ امکان نصب ویندوز سرور وجود ندارد. اما در مابقی موارد شما می‌توانید از تمام لینوکس ها و حتی از ویندوز 11 نیز برخوردار شوید.

پشتیبانی بولود

بولود بر خلاف سایر ارائه دهندگان سرور مجازی ترکیه، تمامی سرور های مجازی خارج را با ترافیک نامحدود ارائه می‌کند. به غیر از این موارد اگر در طول شبانه روز سرور شما به هر نحوی دچار مشکل شد می‌توانید با پشتیبانی بولود در ارتباط باشید و بدون پرداخت حتی یک ریال مشکل خود را بر طرف نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *