تک دیک

واژه نامه و مجله آموزشی کامپیوتر و فناوری

آموزش تنبک برای بزرگسالان و کودکان

آموزش تنبک در کرج برای بزرگسالان و کودکان به صورت حرفه‌ ای انجام می شود. در دوره آموزشی سطوح متفاوت را می گذرانید تا بتوانید به صورت حرفه ای ساز تنبک را بنوازید. آموزشگاه ویولا هر یک از دوره های آموزشی تنبک را ارائه می دهد تا هنرجویان سریعتر این ساز را یاد بگیرند. برای شروع هر جلسه باید چند روز زمان بگذارید تا بتوانید در جلسه آموزشی، آمادگی های لازم را داشته باشید. تمرین را به صورت روزانه و مستمر انجام دهید. به هیچ عنوان توقف برای تمرین نداشته باشید. تمرین در ابتدای کار به صورت روزانه، اهمیت زیادی دارد.

کلاس تنبک در کرج
کلاس تنبک در کرج

مطلب موجود در این صفحه صرفا یک رپورتاژ آگهی است و تمام محتوای آن توسط سفارش‌دهنده آگهی تهیه شده است. تک دیک هیچ‌گونه مسئولیتی پیرامون این مطلب و محتوای صفحاتی که به آن‌ها در این مطلب لینک داده شده است یا خدمات مرتبط با آن‌ها بر عهده نمی‌گیرد و آن‌ها را تأیید یا رد نمی‌کند.

پیش نیازهای شرکت در کلاس های آموزشی تنبک

جهت شروع آموزش تنبک نوازی در کرج به برخی از نکات باید دقت داشته باشید. در واقع شما بدون هیچ پیش زمینه ای از موسیقی به راحتی می توانید این ساز را یاد بگیرید. اگر مایل هستید کودکان زیر ۶ سال خود را در این کلاس ثبت نام کنید بهتر است که آنها را با سازهای دیگر آشنا کرده و سپس آنها را در کلاس تنبک نوازی ثبت نام نمایید. افرادی که بالای ۶ سال هستند بدون هیچ پیش زمینه ای می توانند در کلاس های ساز تنبک ثبت نام کنند. شما برای شروع کلاس ها به ساز تنبک نیاز دارید. هزینه خریداری ساز تنبک به مدل و جنس آن بستگی خواهد داشت.

تمرین روزانه بین ۳۰ دقیقه الی یک ساعت یکی از مهم ‌ترین پیش نیازهای شروع آموزش تنبک نوازی در کرج می باشد. اگر شما به این نکات دقت نمایید بدون شک می‌توانید در طی چهار ماه به راحتی این ساز را یاد بگیرید. در دوره آموزشی تنبک نوازی می توانید نکات زیادی را یاد بگیرید. در کلاس ها قسمت های متفاوت ساز تنبک و نحوه به دست گرفتن این ساز را یاد خواهید گرفت. طرز صحیح قرار گرفتن دست راست و چپ بر روی ساز را اساتید آموزشگاه برای شما توضیح می دهند.

مزیت کلاس های آموزش تنبک

شما در کلاس های آموزش تنبک در کرج یاد می گیرید که چگونه باید نت نویسی را انجام دهید. معرفی انگشتان دست در کلاس تنبک نوازی یکی از مهم ترین نکاتی است که اساتید به آن توجه می‌ کنند. شما با شرکت در دوره های آموزشی تنبک نوازی می توانید حالت‌ های گوناگون ساز را بشناسید. سکوت سیاه یکی از مهمترین بخش‌ های این ساز است که در دوره ‌های آموزشی با آن آشنا می شوید. اجرای تکنیک حرکت هشت با کمان و حرکت هفت با کمان که معروف هستند را در دوره‌ های آموزشی تنبک یاد می گیرید.

آموزش حرفه ای تنبک در کرج طی جلسات متفاوت انجام می شود. اگر شما در زمینه نواختن تنبک حرفه ای شوید می توانید ترکیب جدید نت دولاچنگ، سه لاچنگ و … را یاد بگیرید. تکنیک های ریز بک و بشکن از جمله تکنیک های مهم کلاس آموزشی تنبک هستند. تمامی قطعات تمرینی که مربوط به ساز تنبک هستند را اساتید با هنرجویان کار می کنند. آموزش هر یک از قطعات زورخانه‌ ای که مربوط به ساز تنبک هستند در دوره‌ های متنوع ارائه می‌ شوند. شما می ‌توانید هر یک از توضیحاتی که مربوط به نحوه اجرای تقسیمات شش تایی ساز تنبک است را از اساتید بپرسید. هنرجویان موسیقی سطح توانمندی و استعداد متفاوتی دارند. این آموزشگاه با توجه به این نکته، اساتید خود را از فیلترهای سخت گیرانه ای عبور داده است. از این رو با اطمینان می توان گفت سطح آموزش در این آموزشگاه بالا و اساتید فعال در آن باتجربه و متخصص هستند. لازم به ذکر است در این آموزشگاه بسته به توانمندی هنرجو از روش های آموزشی متفاوتی استفاده می شود.

یادگیری ساز باید منجر به افزایش اعتمادبنفس هنرجویان شود. در همین راستا آموزشگاه موسیقی در عظیمیه کرج شرایطی را برای تمرینات گروهی و اجرای موسیقی زنده فراهم کرده است. این امر علاوه بر ارتقای مهارت هنرجویان منجر به افزایش اعتماد بنفس و عزت نفس آنها می شود.

در آموزشگاه موسیقی در عظیمیه کرج انواع سازها آموزش داده می شود. این تنوع آموزش موجب شده است که هر فردی بتواند بر اساس استعداد و علایق خود بهترین انتخاب را داشته باشد.

با توجه به اینکه استعداد و توانمندی هر سنی متفاوت از سن دیگر است، در این آموزشگاه برای تمامی بازه های سنی شیوه آموزشی متفاوتی در نظر گرفته شده است. همین امر موجب شده است که تمامی سنین در این آموزشگاه بازده بالایی داشته باشند.

تنبک نوازی حرفه ای
تنبک نوازی حرفه ای

چه نکاتی را در کلاس های آموزشی تنبک یاد می گیریم؟

اجرای تکنیک جدید برای حرکت تم مهمترین نکته ای است که اساتید کلاس های آموزش تنبک در کرج (https://viola-music.com/amoozesh_tonbak_karaj) در آموزشگاه موسیقی ویولا و کالج موسیقی برکلی (www.berklee.edu) به هنرجویان یاد می دهند. اجرای چند قطعه در میزان شماره های گوناگون، اجرای چند قطعه تمرینی و همچنین نحوه اجرای قطعه تمرینی با نوت زینت از جمله مهم ‌ترین آموزش هایی هستند که در کلاس ها ارائه می شوند. شما با شرکت در دوره های آموزشی تنبک می‌ توانید تفاوت بین میزان شماره ها را متوجه شوید. حالت‌ های گوناگون حرکت ریز و نحوه اجرای تکنیک گلیساندو را در دوره‌ های آموزشی یاد می گیرید.

نکات مهم و ضروری که زمان اجرای حرکت گلیساندو نیاز است رعایت شود را اساتید برای شما توضیح می دهند. تکنیک گلیساندو و نحوه اجرا کردن آن روی تنبک بسیار خاص و منحصر به فرد است که شما به تنهایی نمی توانید آن را یاد بگیرید. اجرای ریز بک و اجرای ریز سیاه از جمله اجرا های مهمی هستند که در تنبک نوازی اهمیت دارند. با شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه ویولا می توانید تمامی نکاتی که مربوط به تنبک نوازی است را یاد بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *