تک دیک

واژه نامه و مجله آموزشی کامپیوتر و فناوری

معرفی معتبرترین آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ در ایران و خارج از کشور

یادگیری یک مهارت جدید مسیر کاری افراد را با موفقیت و پیشرفت شغلی همراه کرده و برایشان سودمند است. در حال حاضر اکثر جوانان تمایل به یادگیری مهارت‌های فنی دارند. در این راستا حرفه تعمیرات لپ تاپ و سیستم‌های کامپیوتری در کانون توجهات قرار داشته و با استقبال ویژه‌ای مواجه است. از طرفی این رشته و حرفه پردرآمد، صرفاً در ایران محبوبیت نداشته و در خارج از کشور نیز بازار کار ایده‌آلی دارد. ما در این مطلب برایتان سه مورد از بهترین آموزشگاه‌های لپ تاپ در ایران و خارج از کشور را معرفی می‌کنیم.

مطلب موجود در این صفحه صرفا یک رپورتاژ آگهی است و تمام محتوای آن توسط سفارش‌دهنده آگهی تهیه شده است. تک دیک هیچ‌گونه مسئولیتی پیرامون این مطلب و محتوای صفحاتی که به آن‌ها در این مطلب لینک داده شده است یا خدمات مرتبط با آن‌ها بر عهده نمی‌گیرد و آن‌ها را تأیید یا رد نمی‌کند.

فراموش نکنید که موفقیت شما در حرفه تخصصی تعمیرات لپ تاپ و سیستم‌های کامپیوتری، وابسته به مباحث آموزشی و دوره‌های حرفه‌ای است که در مسیر یادگیری خود می‌گذرانید. اگر امکان آموزش در دوره‌های خارجی را دارید، بهتر است از آموزش‌های باکیفیت و مطابق تکنولوژی روز دنیا بهره‌مند شوید. چنانچه شرایط مهاجرت و سفر برای یادگیری صفر تا صد تعمیرات لپ تاپ را ندارید، نگران نباشید. ما دوره آموزشی جامع و کاملی را برای شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

بهترین دوره صفر تا صد تعمیرات لپ تاپ در ایران

آموزش تعمیرات لپ تاپ نیازمند شرکت در کلاس‌های عملی محور بوده و نمی‌توان صرفاً به مباحث تئوری در این زمینه اکتفا کرد. در این راستا دوره تخصصی آموزش تعمیرات لپ تاپ مجتمع آموزشی پل بهترین انتخاب پیش روی شما است. این مجتمع آموزشی برای تمام علاقه‌مندان به مهارت‌های فنی نام‌آشنا است. شما عزیزان با شرکت در این دوره آموزش جامع از مزیت‌های زیر بهره‌مند خواهید شد:

 • قبل از ثبت نام در دوره می‌توانید کلیه سرفصل‌های قابل تدریس در دوره را مشاهده کرده و این مسئله را مورد ارزیابی قرار دهید که آیا شرکت در این دوره برایتان سودمند است یا نه؟
 • تمامی دروس توسط اساتید شناخته شده و مجرب تدریس می‌شوند. اساتیدی که در این دوره تخصصی تدریس می‌کنند، دارای تجربه کافی در زمینه تعمیرات لپ تاپ بوده و صفر تا صد آنچه می‌دانند به کارآموزان منتقل می‌کنند.
 • با شرکت در این دوره تعمیرات لپ تاپ می‌توانید برای دریافت مدرک فنی حرفه ای تعمیرات لپ تاپ و دریافت مدرک بین المللی و مدرک دانشگاهی اقدام کنید.
 • بعد از اتمام دوره می‌توانید از خدمات پشتیبانی دوره به مدت یک سال بهره‌مند شوید.
 • کلیه کلاس‌های آموزشی در کارگاه‌های مجهز به ابزارآلات و تجهیزات مورد نیاز در آموزش برگزار شده و چالشی درباره یادگیری عملی و استفاده از تجهیزات نخواهید داشت.
 • هزینه دوره تخصصی تعمیرات لپ تاپ با توجه به سرفصل‌هایی که تدریس می‌شوند کاملاً منصفانه و مقرون‌به‌صرفه است.
 • این دوره برای افراد در هر سطح آموزشی، اعم از مبتدی یا پیشرفته سودمند و کاربردی است.

در پایان باید بگوییم که این دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ به صورت کاملاً عملی و در کارگاه‌های تخصصی آموزشگاه برگزار خواهد شد. در پایان دوره مدرک معتبر فنی حرفه‌ای بین المللی تعمیرات لپ تاپ و همچنین مدرک دانشگاهی تعمیرات لپ تاپ وزارت علوم به کارآموزان ارائه می‌شود. این دوره تعمیر تخصصی لپتاپ برای شما طراحی شده تا مسیر شما را برای ورود به بازار کار حرفه‌ای تعمیرات لپ تاپ هموار کند. با اطمینان خاطر می‌توانید در این دوره تخصصی و تضمینی شرکت کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

آموزش تعمیرات لپ تاپ در جهان Laptop Repair Tutorial

اگر تمایل دارید که در خارج از ایران دوره‌های تخصصی تعمیرات لپ تاپ را پشت سر گذاشته و مدارک بین المللی دریافت کنید، بهتر است در انتخاب آموزشگاه معتبر دقت داشته باشید. در ادامه به معرفی دوره در https://www.ifixit.com/Device/PC_Laptop به عنوان مراکز معتبر تعمیر لپ تاپ می‌پردازیم. شعار این آموزشگاه معتبر عبارت «آینده قابل تعمیر است» بوده و بیانگر این مسئله است که در آینده ترجیح افراد بر استفاده از خدمات تعمیرات بوده و این فاکتور را به خرید محصولات جدید ترجیح می‌دهند.

معرفی معتبرترین آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ در ایران و خارج از کشور

چندان اهمیتی ندارد که در چه سطحی از مهارت‌های فنی تعمیرات لپ تاپ هستید، شما بدون هیچ‌گونه پیش زمینه‌ای از مباحث الکترونیکی، سخت افزار و نرم افزار لپ تاپ و سیستم‌های کامپیوتری می‌توانید در این دوره جامع شرکت کنید. این آموزشگاه با 20 سال سابقه درخشان در زمینه تدریس مهارت‌های فنی، آینده روشنی را برای کارآموزان دوره تعمیرات لپ تاپ در نظر داشته و برای هموار کردن مسیر موفقیت افراد می‌کوشد. برای آشنایی بیشتر با این آموزشگاه می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی نیز پیگیر خدمات قابل ارائه و دوره‌های آموزشی ifixit باشید.

آموزش تعمیرات لپ تاپ با شرکت در دوره Laptop Repair Training

اگر قصد شرکت در دوره آموزش لپ تاپ بین المللی و بدون پرداخت هزینه را دارید می‌توانیم به دوره Laptop Repair Training اشاره کنیم. در این وب سایت می‌توانید دوره‌های آموزشی متعددی را که به صورت رایگان هستند مشاهده کرده و از آن‌ها مهارت‌های ویژه‌ای بیاموزید. البته باید بگوییم که شرکت در دوره‌های حضوری و عملی محور برای آموزش بهتر کارآموزان موثرتر است. موارد زیر مزایای شرکت در این دوره محسوب می‌شوند:

معرفی معتبرترین آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ در ایران و خارج از کشور

 • امکان شرکت در دوره برای گروه‌های سنی مختلف اعم از دانش‌آموزان و بزرگسالان
 • عدم محدودیت زمانی برای شرکت در دوره
 • تنوع بالای دوره‌های لپ تاپ و کامپیوتر
 • رایگان بودن برخی از دوره‌های آموزشی
 • اعطای گواهینامه معتبر الیسون به شرکت کنندگان دوره
 • ارائه خدمات آموزشی برای تعمیرات ابزارهای کاربردی در تکنولوژی روز دنیا

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مطلب برای شما عزیزان سه مورد از معتبرترین و بهترین آموزشگاه‌های تعمیرات لپ تاپ و سیستم‌های کامپیوتری در ایران و خارج از کشور را معرفی کردیم. در پایان باید بگوییم که اگرچه آموزش برای پیشرفت شغلی شما حرف اول را می‌زند؛ اما داشتن علاقه و جدیت نیز در مسیر یادگیری مؤثر و مهم است. در نتیجه چندان اهمیتی ندارد که در دوره‌های پیشرفته خارجی شرکت می‌کنید یا در دوره تخصصی تعمیرات لپ تاپ مجتمع آموزشی پل ثبت نام کرده‌اید. در هر صورت با داشتن برنامه دقیق برای یادگیری، مسیر موفقیت شما هموار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *