تک دیک

واژه نامه و مجله آموزشی کامپیوتر و فناوری

قیمت خرید بک لینک به همراه تاثیرات منفی

خرید بک لینک‌ها، یکی از عوامل اساسی در بهبود رتبه‌بندی ویدیو‌ها و صفحات وب در موتور‌های جستجو می‌باشند. این لینک‌ها به صورت وابسته به یک منبع خارجی به سایت یا صفحه مربوطه ارجاع می‌دهند و به موتور‌های جستجو سیگنال می‌دهند که محتوای شما مورد توجه دیگران قرار گرفته و قابل اعتماد است.

مطلب موجود در این صفحه صرفا یک رپورتاژ آگهی است و تمام محتوای آن توسط سفارش‌دهنده آگهی تهیه شده است. تک دیک هیچ‌گونه مسئولیتی پیرامون این مطلب و محتوای صفحاتی که به آن‌ها در این مطلب لینک داده شده است یا خدمات مرتبط با آن‌ها بر عهده نمی‌گیرد و آن‌ها را تأیید یا رد نمی‌کند.

موتور‌های جست و جو معتقدند که هر چه یک دامنه بک لینک‌های بیشتری داشته باشد محتوای بهتری هم دارد. در ادامه به تمام جزییات خرید و قیمت بک لینک پرداخته‌ایم.

قیمت خرید بک لینک چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت خرید بک لینک به عوامل متعددی مانند دامنه سایت منبع، آتوریتی واقعی دامنه و صفحات، تعداد لینک‌های منتشر شده در وبسایت میزبان با کتگوری مشابه شما، تعداد لینک‌های موجود در صفحه و… بستگی دارد. سایت‌هایی با رنکینگ بالا و محتوای مرتبط معمولاً هزینه بیشتری برای انتشار بک لینک خود درخواست می‌کنند.

این به این معنی است که دریافت لینک از یک سایت با رتبه بالاتر، ارزش بیشتری در چشم موتور‌های جستجو دارد و تأثیر قوی‌تری در بهبود رتبه وبسایت شما دارد. چرا که صفحات قوی‌تر، پیج رنک بیشتری را به صفحه مورد نظر شما انتقال می‌دهند.

پیج رنک چیست؟

پیج رنک یکی از مهم‌ترین و اصیل‌ترین الگوریتم‌های گوگل است که موتور جستجو بر اساس آن، به صفحات شما یک نمره می‌دهد و بر اساس نمره دریافتی صفحه، رتبه آن در نتایج جستجو مشخص می‌شود. هنگامی که آتوریتی میزبان رپورتاژ خود را به درستی بررسی کنید صفحه هدف شما پیج رنک مورد نیاز را به درستی دریافت کرده و نتیجه مطلوب شما حاصل خواهد شد.

برای خرید بک لینک چه قدر هزینه کنیم؟

مهم‌ترین چیزی که در هنگام تعیین بودجه خرید بک لینک باید به آن توجه کنید میزان رقابت، سطح کاری رقبا، هدف شما از خرید بک لینک، موقعیت کنونی وبسایت شما و … است. برای صرف هزینه به صورت هوشمندانه با در نظر گرفتن نرخ بازگشت سرمایه بهتر است تا با یک متخصص سئو مشورت کنید. این کار می‌تواند چشم شما را در ادامه مسیر بازتر کند و موجب بهبود ادامه فعالیت‌های شما شود.

برای خرید بک لینک چقدر هزینه کنیم؟

آیا خرید بک لینک تأثیر منفی هم دارد؟

خرید بک لینک یکی از مهم‌ترین فعالیت آف پیج برای رسیدن به اهداف بازاریابی کسب و کار‌های دیجیتال است. اما اگر به صورت اصولی و توسط یک تیم متخصص و با تجربه انجام نشود می‌تواند تأثیرات منفی نیز داشته باشد. همچنین خرید بک لینک‌های انبوه و بی‌کیفیت نیز تأثیر زیادی در بی‌اعتماد شدن موتور‌های جستجو دارند.

موتور‌های جستجو بک لینک‌هایی که به صورت مصنوعی و یا توسط منابع ناشناس ایجاد شده باشد را شناسایی کرده و حتی ممکن است موجب افت رتبه و یا جریمه شدن وبسایت شما شود. از این رو انتخاب تیم و منابع مناسب در این فرآیند از مهم‌ترین بخش‌های خرید بک لینک است. تیم سئوروز در تمام مراحل تخصصی انتشار رپورتاژ آگهی در کنار شما خواهد بود

آیا همیشه به خرید بک لینک نیاز داریم؟

هنگامی که تمام امور مربوط به سئو آن پیج را انجام دادید و از بخش تکنیکال سایت هم آسوده خاطر شدید اما هنوز به جایگاه واقعی خود نرسیدید و رقبایتان از شما جلوتر گام برمی دارند، خرید بک لینک یکی از مهم‌ترین و اثربخش‌ترین راه‌های ارتقای رتبه کلیدواژه‌هایتان در گوگل است.

مهم‌ترین فاکتور‌های بک لینک با کیفیت چیست؟

مهم‌ترین فاکتور‌های تشخیص یک بک لینک با کیفیت در ادامه ذکر شده است که توجه به این فاکتور‌ها در فرآیند خرید بک لینک و ایجاد یک پروفایل بک لینک با کیفیت، بهبود رتبه‌بندی سایت شما را تسهیل می‌کند و میزان موفقیت استراتژی سئو شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

  • انکر تکست
  • اعتبار دامنه میزبان
  • تعداد موضوعات مرتبط با موضوع شما در وبسایت
  • قیمت
  • کیفیت محتوای میزبان

مهم‌ترین فاکتور‌های بک لینک با کیفیت چیست؟

آیا تفاوت در نوع بک لینک تأثیری در قیمت آن دارد؟

بله، تفاوت در نوع بک لینک در قیمت بک لینک تأثیر‌گذار است. بک لینک‌هایی که به صورت متنی در متنها و مقالات قرار می‌گیرند و با کلمات کلیدی مرتبط استفاده می‌شوند، معمولاً قیمت بالاتری دارند. زیرا این نوع بک لینک‌ها به طور مستقیم بر روی کلمات کلیدی و محتوای صفحه مربوطه تأثیر می‌گذارند.

بک لینک‌های تصویری نیز ممکن است قیمت کمتری نسبت به بک لینک‌های متنی داشته باشند. زیرا تأثیر آن‌ها بیشتر در جذب توجه بصری و کلیک کاربران قرار دارد و کمتر به صورت مستقیم بر روی کلمات کلیدی تأثیر می‌گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *