تک دیک

واژه نامه و مجله آموزشی کامپیوتر و فناوری

معرفی بهترین سایت‌های کاریابی آنلاین برای استخدام وردپرس کار

یافتن شغل مناسب در میان هزاران آگهی استخدامی مختلف یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های کارجویان است. سایت‌های کاریابی و استخدامی متعددی وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را برای پیدا کردن فرصت‌های شغلی موردنظرتان بررسی کنید. اما بسیاری از سایت‌ها روی یک یا چند حوزه تمرکز بیشتری داشته و برای ثبت آگهی استخدام در این حوزه‌های مشخص بیشتر به کار می‌روند. اگر متخصص وردپرس هستید و به دنبال جدیدترین و بهترین آگهی های استخدام این حوزه می‌گردید، با ادامه این مطلب و معرفی برترین سایت‌های کاریابی برای استخدام وردپرس کار همراه باشید.

متخصص وردپرس کیست؟

بخش زیادی از آگهی‌های استخدامی سایت‌های کاریابی را موقعیت‌های شغلی متخصص و کارشناس وردپرس تشکیل داده است. یک وردپرس کار فردی است که تسلط کاملی روی طراحی سایت وردپرسی دارد و می‌تواند تمامی مراحل از راه‌اندازی تا طراحی و نصب افرونه و پشتیبانی سایت وردپرسی را انجام بدهد.

یکی از مزایای این شغل منعطف بودن ساعات کاری و نوع همکاری است. شما به عنوان یک وردپرس کار می‌توانید به صورت تمام وقت، پاره وقت، دورکار و یا پروژه‌ای با افراد و شرکت‌های مختلفی همکاری کنید. از مهارت‌های نرم و تخصصی مورد نیاز متخصص وردپرس می‌توان به تسلط به زبان انگلیسی، آشنایی با زبان‌های برنامه‌نویسی PHP، CSS و HTML، آشنایی با اصول سئو و تعهد و مدیریت زمان اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موقعیت شغلی به این سایت مراجعه کنید.

بهترین سایت های کاریابی آنلاین برای استخدام متخصص وردپرس

وجود سایت‌های کاریابی متعدد باعث شده تا کارجویان و کارفرمایان از اغلب آن‌ها برای رسیدن به نتیجه موردنظرشان استفاده کنند. اما برخی از سایت‌ها برای متقاضیان یک سری از موقعیت‌های شغلی مناسب‌تر هستند. در ادامه با تعدادی از این سایت‌ها آشنا خواهید شد.

جاب ویژن

سایت جاب ویژن یکی از بهترین سایت های کاریابی است که به‌روزترین فرصت‌های شغلی متخصص وردپرس و دیگر مشاغل در برترین شرکت‌های ایران را به طور روزانه منتشر می‌کند. از طریق این وب سایت می‌توانید مهارت‌های مورد نیاز، نوع همکاری (تمام وقت، دورکاری و غیره)، مزایای شغلی و میزان حقوق درج شده در آگهی‌های استخدام متخصص وردپرس را مشاهده کنید. همچنین، می‌توانید رزومه دوزبانه خودتان را توسط رزومه ساز آنلاین این سایت به صورت رایگان ساخته و آن را برای موقعیت‌های شغلی مورد نظرتان ارسال کنید.

یکی از مزایای سایت جاب ویژن، نشان دادن درصد تطابق رزومه شما با فرصت شغلی مورد نظرتان است که کمک می‌کند برای آگهی‌هایی با درصد تطابق بالاتر که شانس استخدام بیشتری در آن‌ها دارید رزومه ارسال کنید.

ایران استخدام

در سایت ایران استخدام به طور روزانه فرصت‌های شغلی مرتبط با وردپرس منتشر می‌شود که می‌توانید با عضویت در سایت از آن‌ها مطلع شده و رزومه خودتان را برای آگهی‌های مورد نظرتان ارسال کنید. شما می‌توانید با وارد کردن عنوان شغلی و انتخاب شهر مورد نظرتان در نوار جستجوی صفحه اول سایت و یا از طریق انتخاب دسته شغلی در صفحه جستجوی شغل به آگهی‌های استخدام وردپرس کار دسترسی پیدا کنید.

همچنین سایت ایران استخدام امکان دانلود و مشاهده نمونه سوالات استخدامی برای استخدام در رشته‌های شغلی و سازمان‌های مختلف را برای کارجویان فراهم آورده است.

جابینجا

جابینجا وبسایت کاریابی دیگری برای پیدا کردن فرصت‌های شغلی متخصص وردپرس است. شما می‌توانید از طریق نوار جستجو یا صفحه آگهی‌های استخدام، موقعیت شغلی مورد نظرتان را پیدا کنید. پس از ثبت نام در سایت جابینجا می‌توانید اطلاعات رزومه خود را در حساب کاربری وارد کرده و یا رزومه‌ای را که از طریق رزومه‌ساز دیگری آماده کردید آپلود کنید و برای موقعیت‌های شغلی مورد نظرتان بفرستید.

یکی از مواردی که هنگام ارسال رزومه از طریق این سایت باید در نظر داشته باشید، مرتبط بودن رزومه شما با مهارت‌ها و نیازهای درج شده در آگهی توسط کارفرما است. در صورتی که رزومه شما تطابق کافی با آگهی را نداشته باشد کارفرما می‌تواند رزومه را با ذکر دلیل رد کرده و از این طریق باعث پایین آمدن نمره شاخص کارجویی شما (که معیاری برای ارزیابی شما قبل از تایید رزومه توسط دیگر کارفرمایان است) شود.

ایران تلنت

وبسایت کاریابی ایران تلنت بستر مناسبی برای مشاهده آگهی‌های برترین شرکت‌های داخلی و خارجی است. از طریق این وبسایت می‌توانید فرصت‌های شغلی وردپرس کار در شرکت‌های معتبر را مشاهده کرده و برای آن‌ها رزومه ارسال کنید. شما می‌توانید رزومه خودتان را به صورت رایگان در سایت ایران تلنت بسازید. همچنین با شرکت در آزمون‌های مرتبط با هوش و شخصیت‌شناسی می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره خودتان به شرکت‌ها بدهید. برای مشاهده میزان حقوق پرداختی شرکت‌ها و مزایای دیگر نیاز به خرید اشتراک این وبسایت دارید.

ای‌استخدام

از طریق سایت ای‌استخدام می‌توانید آگهی‌های استخدام وردپرس کار را باتوجه به موقعیت جغرافیایی و نوع همکاری مورد نظرتان جستجو کنید. این سایت همچنین امکان ساخت رزومه استاندارد از طریق بخش رزومه ساز را برای کارجویان پس از ثبت نام در سایت فراهم آورده است. شما می‌توانید رزومه ساخته شده را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود، از طریق سایت برای آگهی‌های شغلی مورد نظرتان ارسال کنید.

کاربوم

یکی دیگر از سایت‌های مناسب برای پیدا کردن آگهی‌های استخدام متخصص وردپرس، سایت کاربوم است. شما می‌توانید با وارد کردن عنوان شغلی و شهر مورد نظرتان در نوار جستجوی صفحه اول سایت، جدیدترین آگهی‌های استخدامی وردپرس کار و دیگر مشاغل را مشاهده کنید. پس از ثبت نام در سایت می‌توانید به وسیله رزومه‌ساز وبسایت، رزومه استاندارد خودتان را ساخته و برای آگهی‌های شغلی ارسال کنید. همچنین کاربوم امکان انجام تست‌های هوش و شخصیت شناسی را برای کارجویان فراهم آورده است که برخی رایگان و برخی دیگر نیازمند پرداخت هزینه هستند.

نمونه سوالات استخدامی موقعیت شغلی کارشناس وردپرس

پس از تایید اولیه رزومه‌تان توسط شرکت‌ها، برای مصاحبه آنلاین یا حضوری از شما دعوت می‌شود. داشتن آمادگی کافی برای مصاحبه تاثیر زیادی در استخدام شدن در موقعیت شغلی مورد نظرتان دارد. در ادامه تعدادی از سوالات استخدامی تخصصی برای استخدام وردپرس کار آورده شده است:

  • نصب وردپرس چه پیش‌نیازهایی دارد؟
  • نحوه کار افزونه‌های وردپرسی به چه صورت است؟
  • چگونه قالب برگه را در وردپرس ایجاد می‌کنید؟
  • نحوه نصب سیستم مدیریت محتوای وردپرس را شرح بدهید.
  • از چه طریقی حالت Debug یا اشکال‌زدایی وردپرس را فعال می‌کنید؟
  • Loop یا حلقه وردپرس چه کاربردی دارد؟
  • Child Theme یا قالب فرزند چه کاربردی دارد؟
  • و…

جمع بندی

پیدا کردن موقعیت‌های شغلی مد نظر کارجویان می‌تواند فرآیند سخت و زمانبری باشد؛ به همین دلیل انتخاب سایت‌های کاریابی مناسب‌تر و مرتبط باعث کاهش زمان و انرژی صرف شده می‌شود. در این مطلب 6 مورد از بهترین سایت‌های کاریابی را به شما معرفی کردیم که می‌توانید برای پیدا کردن جدیدترین آگهی‌های استخدام وردپرس کار از آن‌ها استفاده کنید.

مطلبی که در این صفحه مطالعه کردید صرفا یک رپورتاژ آگهی است و تمام محتوای آن توسط سفارش دهنده آگهی تهیه شده است. تک دیک هیچ‌گونه مسئولیتی پیرامون این مطلب و محتوای صفحاتی که به آن‌ها در این مطلب لینک داده شده است یا خدمات مرتبط با آن‌ها بر عهده نمی‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *