تک دیک

واژه نامه و مجله آموزشی کامپیوتر و فناوری

ادپلیسز – جذب و سفارش آسان آگهی برای سایت، پیج و کانال شما

معمولا یکی از دغدغه های صاحبان سایت ها، پیج های اینستاگرام و کانال های پرمخاطب پیام رسان ها جذب آسان و مداوم آگهی است. آگهی هایی که برای بسیاری از این رسانه ها نقشی حیاتی ایفا می‌کنند و مایه تداوم فعالیت، تولید محتوای با کیفیت‌تر و تأمین هزینه‌های آن‌ها می‌شود.

از آنجایی که پیدا کردن سفارش دهنده آگهی برای بسیاری از رسانه های معمولی و در حال رشد کار دشواری است از همینرو بسیاری از صاحبان این رسانه ها (به خصوص وب سایت ها) چاره کار خود را در مراجعه به واسطه ها و سرویس های تبلیغاتی مختلف جستجو می‌کنند. موضوعی که اغلب باعث می‌شود مبلغ کمتری در مقایسه با حالت مستقیم نصیب صاحبان رسانه ها شود یا سفارش دهنده آگهی مجبور به پرداخت هزینه بیشتری شامل سهم واسطه ها شود که در نهایت موجب نارضایتی آن‌ها خواهد شد هرچند در بسیاری از موارد چاره دیگری هم ندارند.

از سوی دیگر ممکن است صاحب کسب و کاری باشید که برای بهتر دیده شدن محصول و خدمات خود نیاز به سفارش آگهی در رسانه های آنلاین دارید. در چنین حالتی پیدا کردن رسانه مرتبط با موضوع فعالیت شما و قیمت های متناسب با بودجه ای که در نظر گرفته‌اید از اهمیت بالایی برخوردار است.

ادپلیسز عنوان سایتی است که این خدمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت adPlaces.ir و ثبت نام در آن، رسانه آنلاین خود (از قبیل وبسایت، پیج اینستاگرام و کانال پیام رسان) را به صورت رایگان معرفی کنید و آن را در معرض فروش یا جذب آگهی قرار دهید.

در این سایت، صاحب رسانه می تواند مشخصه های مختلف رسانه خود نظیر میزان بازدید، تعداد دنبال کننده یا تعداد اعضا، موضوع محتوا یا فعالیت رسانه، قیمت درنظر گرفته شده برای درج تبلیغات، راه های ارتباطی و … را درج نماید تا بازدیدکنندگان اطلاعات کامل‌تری از رسانه داشته باشند.

ادپلیسز - وبسایت تخصصی آگهی فروش و جذب تبلیغات برای رسانه های آنلاین

صاحبان کسب و کارها هم می‌توانند به آسانی با استفاده از ابزارهای جستجو و فیلتری که در سایت تعبیه شده، رسانه مورد نظر خود را پیدا کنند و با مالک آن ارتباط برقرار کنند. فیلتر کردن رسانه ها براساس قیمت درج آگهی، نوع محتوا، تعداد بازدیدکننده، تعداد دنبال کننده یا اعضا و … امکان‌پذیر خواهد بود.

فراموش نکنید ادپلیسز صرفا پلتفرمی برای ارتباط مستقیم میان سفارش دهنده آگهی و مالکان رسانه ها فراهم می‌کند بنابراین بدون هیچگونه دخالتی، به شکل مستقیم ارتباط میان دو طرف برقرار می‌شود و خبری از واسطه ها و دلالان آگهی نخواهد بود.

برای آشنایی بیشتر با نحوه ثبت نام و استفاده از سایت ادپلیسز به اینجا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *